Oferta Szkoły Permisie.pl

Jak korzystać z naszych kursów

Witamy Cię w naszej Szkole Projektowania Permakulturowego!


Tu zapoznasz się z naszą ofertą kursów i zobaczysz jak działa platforma Teachable.

Szkoła Projektowania Permakulturowego to projekt edukacyjny tworzony z pasją. To oddolna inicjatywa mająca na celu propagowanie idei permakultury oraz edukację w zakresie projektowania permakulturowego i dyscyplin z nim związanych, za pośrednictwem Internetu. Naszym celem jest dotarcie do jak największej liczby odbiorców, nieosiągalne innymi drogami. Nasze wykłady i kursy kierujemy do polskich odbiorców, dlatego przygotowujemy je po polsku.

Strona którą właśnie oglądasz to informacja o tym, jakie kursy obecnie oferujemy. Wybierz interesujący Cię kurs z Curriculum i zapoznaj się z podstawowymi informacjami na jego temat.

Klikając guzik "Zapisz się na kurs darmowy" możesz przy okazji zobaczyć, jak działa nasza Szkoła na Teachable. Nie jest to jednak konieczne, możesz po prostu przejrzeć naszą ofertę poniżej, używając przycisków "Podgląd".


Dlaczego warto wybrać nasze wykłady?

Każdemu wykładowi towarzyszy szeroka gama materiałów bonusowych, w postaci linków do polecanych zasobów, jak i szerokiej gamy naszych własnych publikacji. Wszystkie materiały bonusowe otrzymujesz za darmo.

Kurs to nie tylko wykłady w formie wideo, to także krótkie quizy wiedzy, a przede wszystkim możliwość dyskusji z innymi uczestnikami kursu w komentarzach pod lekcjami oraz w dedykowanej wyłącznie dla kursantów grupie prywatnej na Facebooku.

Wszystko, co udostępniamy, powstało w oparciu o nasze środki własne, pracę i czas. Nie korzystamy z żadnego wsparcia instytucjonalnego. Dzięki temu pozostajemy całkowicie niezależni i realizujemy autorski program kursów, trzymając się ściśle zasad etycznych permakultury. Korzystając z naszych wykładów, wspomagasz rozwój edukacji permakulturowej w naszym kraju, za co serdecznie Ci dziękujemy.

Więcej informacji znajdziesz na stronach poszczególnych wykładów i kursów.
Zapraszamy do wspólnej nauki permakultury!

Zespół Permisie.pl